Desconfinant la cultura

Diumenge 9 d’agost
OTOS
Andreu Valor

Divendres 18 setembre
LA POBLA LLARGA
Urbàlia Rurana

Dijous 8 d’octubre
MOIXENT
Pep Gimeno Botifarra

Dijous 8 d’octubre
ALBALAT DE LA RIBERA
El gran Jordiet
De contes, llegendes i altres coses que porte en la maleta

Divendres 9 d’octubre
ANTELLA
El gran Jordiet
La Furtiva.
Sabates en l’aire

Dissabte 10 d’octubre
MONTESA
Borriana Big Band

Dissabte 10 d’octubre
QUARTELL
Jazzmàtiks

Dissabte 10 d’octubre
RAFELGUARAF
Les Folies de Carcaixent

Diumenge 11 d’octubre
ANNA
A la lluna art i entorn
Biocuentos: de brujas, duendes y otros colores

Diumenge 11 d’octubre
LA FONT D’EN CARRÒS
Marcos Chàfer
El biciclista de la costera

Dissabte 17 d’octubre
CALLES
Mara Aranda
Instrumentos para trovar y danzar en la València del siglo XIII

Dissabte 17 d’octubre
CHELLA
Juja Teatre
Bocadillos y viñetas

Dissabte 24 d’octubre
ALPUENTE
Dinamo producció teatral
La Caverna del fuego

Dissabte 24 d’octubre
NÀQUERA
Jazzmàtiks

Diumenge 25 d’octubre
ATZENETA D’ALBAIDA
Cia. Maduixa Teatre
Mulïer

Divendres 6 de novembre
ONTINYENT
Capella de Ministrers

Dissabte 14 de novembre
LLÍRIA
Tardor

Dissabte 21 de novembre
EMPERADOR
Xana Teatre
En Jaume I

Dissabte 5 de desembre
CASTIELFABIB
Saga Producciones
Alicia

Diumenge 7 de desembre
BUGARRA
Teatro marionetas La Estrella
Los músicos de Bremen

Dissabte 19 de desembre
CHULILLA
Teatre de l’abast
Rob

Dimarts 22 de desembre
BÉTERA
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

Diumenge 27 de desembre
ALCÀSSER
Rosi Cózar
Els Pobles

Dilluns 28 de desembre
CARLET
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

Dimarts 29 de desembre
DAIMÚS
Anna Ballester
Contes i històries sobre la nostra cultura

TAMBÉ EN

ALBAIDA
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

CÀRCER
Trobadorets
A xalar!

CHIVA
Marea Danza
Amelia

LA FONT DE LA FIGUERA
Xarxa Teatre
El dolçainer de Piles

FONTANARS DEL AFORINS
Cia. Maduixa Teatre
Mulïer

GENOVÉS
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

UTIEL
Cia. La Inestable
Las aventuras de Tirant

Diumenge 9 d’agost
OTOS
Andreu Valor

Divendres 18 setembre
LA POBLA LLARGA
Urbàlia Rurana

Dijous 8 d’octubre
MOIXENT
Pep Gimeno Botifarra

Dijous 8 d’octubre
ALBALAT DE LA RIBERA
El gran Jordiet
De contes, llegendes i altres coses que porte en la maleta

Divendres 9 d’octubre
ANTELLA
El gran Jordiet
La Furtiva.
Sabates en l’aire

Dissabte 10 d’octubre
MONTESA
Borriana Big Band

Dissabte 10 d’octubre
QUARTELL
Jazzmàtiks

Dissabte 10 d’octubre
RAFELGUARAF
Les Folies de Carcaixent

Diumenge 11 d’octubre
ANNA
A la lluna art i entorn
Biocuentos: de brujas, duendes y otros colores

Diumenge 11 d’octubre
LA FONT D’EN CARRÒS
Marcos Chàfer
El biciclista de la costera

Dissabte 17 d’octubre
CALLES
Mara Aranda
Instrumentos para trovar y danzar en la València del siglo XIII

Dissabte 17 d’octubre
CHELLA
Juja Teatre
Bocadillos y viñetas

Dissabte 24 d’octubre
ALPUENTE
Dinamo producció teatral
La Caverna del fuego

Dissabte 24 d’octubre
NÀQUERA
Jazzmàtiks

Diumenge 25 d’octubre
ATZENETA D’ALBAIDA
Cia. Maduixa Teatre
Mulïer

Divendres 6 de novembre
ONTINYENT
Capella de Ministrers

Dissabte 14 de novembre
LLÍRIA
Tardor

Dissabte 21 de novembre
EMPERADOR
Xana Teatre
En Jaume I

Dissabte 5 de desembre
CASTIELFABIB
Saga Producciones
Alicia

Diumenge 7 de desembre
BUGARRA
Teatro marionetas La Estrella
Los músicos de Bremen

Dissabte 19 de desembre
CHULILLA
Teatre de l’abast
Rob

Dimarts 22 de desembre
BÉTERA
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

Diumenge 27 de desembre
ALCÀSSER
Rosi Cózar
Els Pobles

Dilluns 28 de desembre
CARLET
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

Dimarts 29 de desembre
DAIMÚS
Anna Ballester
Contes i històries sobre la nostra cultura

TAMBÉ EN

ALBAIDA
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

CÀRCER
Trobadorets
A xalar!

CHIVA
Marea Danza
Amelia

LA FONT DE LA FIGUERA
Xarxa Teatre
El dolçainer de Piles

FONTANARS DEL AFORINS
Cia. Maduixa Teatre
Mulïer

GENOVÉS
Micalet
Nadal a casa els Cupiello

UTIEL
Cia. La Inestable
Las aventuras de Tirant

ameba